top of page
Pasteryzator

Pasteryzatory
w lodziarni

Oferujemy rozwiązania od A do Z.

Od projektu do realizacji.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Pasteryzatory do produkcji bazy

PASTERYZATORY

Odkryj wielofunkcyjne pasteryzatory Evopasto i Ecomix

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 180 litrów do produkcji mieszanek lodowych. 

 

ECOMIX zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane. Regulacja mieszadła.

Pasteryzatory-lody-produkcja

Pasteryzatory
Ecomix

Pracownia-czekolady

 Produkcja   Lodów   

pasteryzatory
Produkcja lodów

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 180  litrów do produkcji mieszanek lodowych. 

Ecomix posiada nowoczesny panel sterujący z obsługą dotykową, który został  zaprogramowany również w języku polskim.

 

Miesza i łączy składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, cukry, dekstrozę, jajka, emulsyfikatory, stabilizatory, etc. Podgrzewa i odkaża: tłuszcze, czekoladę eliminując chorobotwórcze bakterie. Schładza i przechowuje: w pełni pasteryzuje i zapobiega namnażaniu się bakterii, utrzymuje mieszankę w najlepszej temperaturze zgodnie z wymaganiami technologicznymi.

Produkcja lodów

Pasteryzatory do lodów produkcji TELME to urządzenia wysokiej jakości. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. 

 

Urządzenia posiadają transparentną

pokrywę wykonaną z poliwęglanu, umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

Pasteryzator
pasteryzatory
Kotwica 1

Nasza oferta

pasteryzatory

Produkcja
lodów

Oferujemy rozwiązania od A do Z. Od projektu do realizacji. Zapewniamy szkolenie i doradztwo.

Wdrażamy technologię Telme. Modernizujemy pracownie cukiernicze i lodów. Zapewniamy fachowy serwis i opiekę również pogwarancyjną

W naszym asortymencie znajdują się: urządzenia dla małych i średnich cukierni, dużych zakładów produkcji cukierniczej. Oferujemy pasteryzatory, frezery, urządzenia do produkcji kremów i urządzenia wielofunkcyjne typu Ribot

Pasteryzatory
Pasteryzatory

Pasteryzatory Evopasto 30/60/120

press to zoom
pasteryzatory
pasteryzatory

Pasteryzatory Ecomix 60/120/180

press to zoom
Ribot
Ribot

Ribot 10/18/30/60 litrów

press to zoom
bottom of page