top of page
pasteryzator

Pasteryzatory Telme

Produkcja lodów rzemieślniczych

Oferujemy urządzenia i maszyny cukiernicze do produkcji lodów, variegata, past, gwarantujące najwyższą jakość i powtarzalność produkcji każdego dnia. Wdrażamy receptury i technologie Telme, szkolimy i doradzamy

Pasteryzatory 30/60/180 litrów

Produkcja bazy lodowej, pasteryzacja

Pasteryzatory.jpg

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 60 do 180 litrów do produkcji mieszanek lodowych. 

 

ECOMIX zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane. Regulacja mieszadła.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Lodziarnia - cukiernia - gastronomia

Pasteryzatory do lodów produkcji TELME to urządzenia wysokiej jakości. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. 

 

Urządzenia posiadają transparentną

pokrywę wykonaną z poliwęglanu, umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

pasteryzator

Produkcja lodów rzemieślniczych