top of page
produkcja-lodow

Pasteryzatory Telme

Produkcja lodów rzemieślniczych

Oferujemy urządzenia i maszyny cukiernicze do produkcji lodów, variegata, past, gwarantujące najwyższą jakość i powtarzalność produkcji każdego dnia. Wdrażamy receptury i technologie Telme, szkolimy i doradzamy

Pasteryzatory 30/60/120 litrów

Produkcja bazy lodowej, pasteryzacja

Pasteryzator

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 120 do produkcji mieszanek lodowych. 

 

EVOPASTO  zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. 

Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Lodziarnia - cukiernia - gastronomia

Pasteryzatory do lodów produkcji TELME to urządzenia wysokiej jakości. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. 

 

Urządzenia posiadają transparentną

pokrywę wykonaną z poliwęglanu, umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

pasteryzator

Produkcja lodów rzemieślniczych