NUOVA SIMONELLI

młynki do kawy

SIMONELLI LOGO.png

mythos - mdj - mdx

Młynki do kawy

ciśnieniowe i automatyczne ekspresy do kawy nuova simonelli

młynki do kawy

Młynki do kawy

MYTHOS

Nuova Simonelli Mythos to profesjonalne młynki do kawy włoskiej firmy Nuova Simonelli przeznaczone do użytku w kawiarniach i restauracjach. Młynek Mythos został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających kawiarniach, w których jakość kawy musi być na najwyższym, niepodważalnym poziomie.

Mythos One posiada pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 1,3 kg oraz żarna o średnicy 75 mm z możliwością mikro regulacji co pozwala na uzyskanie równego i dokładnego przemiału kawy. Żarna w młynku Mythos One zostały wykonane z białej stali pokrytej tytanem, a ich wytrzymałość to 1 tona kawy.

Młynek posiada trzy programowalne czasy mielenia oraz czytelny, podświetlany wyświetlacz który ułatwia obsługę. 

MDX

Nuova Simonelli MDX jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego programowanie sprowadza się do użycia dwóch przycisków.

Nuova Simonelli MDX posiada pojemnik na ziarna o wielkości 1,2 kg oraz dokładne i precyzyjne żarna o wielkości 65 mm z możliwością mikrometrycznej regulacji.

Czytelny wyświetlacz LCD, licznik kaw, podświetlanie oraz wygodny uchwyt kolby zdecydowanie poprawiają komfort pracy podczas mielenia kawy.   

Powtarzalność i dokładność młynka Nuova Simonelli MDX black to cechy dzięki którym w Twoim lokalu kawa będzie na najwyższym poziomie, a dodatkowo będziesz w stanie oszczędzić trochę pieniędzy bo młynek zawsze będzie dozował odpowiednią porcje kaw

MDJ

Nuova Simonelli MDJ On demand to profesjonalny młynek do kawy przeznaczony dla dużych lokali gastronomicznych. Młynek Nuova Simonelli MDJ jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego programowanie sprowadza się do użycia dwóch przycisków.

Nuova Simonelli MDJ posiada pojemnik na ziarna o wielkości 1,6 kg oraz dokładne i precyzyjne żarna o wielkości 75 mm z możliwością mikrometrycznej regulacji. 

Czytelny wyświetlacz LCD, licznik kaw, podświetlanie oraz wygodny uchwyt kolby zdecydowanie poprawiają komfort pracy podczas mielenia kawy. 

Powtarzalność i dokładność młynka Nuova Simonelli MDJ black to cechy dzięki którym w Twoim lokalu kawa będzie na najwyższym poziomie, a dodatkowo będziesz w stanie oszczędzić trochę pieniędzy bo młynek zawsze będzie dozował odpowiednią porcje kawy.

Młynek MDJ został wyposażony w pochłaniacze drgań, dzięki czemu zmniejszono głośność pracy. 

bmc-logotyp.png

        © 2030 BMC Polska

BMC Polska G.K

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

NIP 522 31 54 151

Kontakt

Tel. 506 691 996

Tel. 22 571 80 77

Tel. 571 415 484

biuro@bmcpolska.com

 

Pracujemy

Od Pon do Pt.

09.00 - 17.00

®© Copyright
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna