PASTERYZATORY 

30/60/120/180 litrów

Produkcja lodów rzemieślniczych

Pasteryzator ecomix

Solidne i niezawodne pasteryzatoru do produkcji cukierniczej 

PASTERYZATORY

Lody produkcja
logo_telme_ho_1x.png

PASTERYZATORY DO LODÓW

ECOMIX T

Ecomix pasteryzator.jpg

URZĄDZENIA COMBI

FREZER+PASTERYZATOR

Urządzenia do lodów

PASTERYZATORY DO LODÓW

EVOPASTO

Pasteryzatory

PRODUKCJA KREMÓW

TRMOCREMA 30/30/150 L

Termocrema

Pasteryzatory do lodów są urządzeniami, które z powodzeniem wykorzystywane są w lodziarniach i lokalach zajmujących się produkcją lodów domowej roboty. Pasteryzator jest urządzeniem niezbędnym w tego typu przedsięwzięciach, ponieważ umożliwia higieniczną produkcję mieszanek do lodów. Dzięki zaawansowanej technologii oraz wysokiej jakości komponentów pozwala na zredukowanie ilości bakterii znajdujących się w półproduktach przed rozpoczęciem produkcji lodów. Zabieg pasteryzacji nie pogarsza właściwości odżywczych i smakowych finalnego produktu. W naszym asortymencie znajdują się maszyny włoskiej firmy TELME. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. Ponadto urządzenie wyposażone jest przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

Funkcje pasteryzatorów z naszej oferty

Podstawowe funkcje pasteryzatorów z naszej oferty to:

  • mieszanie i łączenie ze sobą składników do produkcji mieszanek do lodów (mleko, śmietana, jaja, stabilizatory itd.),

  • podgrzewanie celem stopienia tłuszczy czy czekolady,

  • dezynfekcja bakterii chorobotwórczych,

  • chłodzenie oraz konserwacja mieszanek i gotowych wyrobów,

  • możliwość zapisania przepisów.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, aby zagwarantować w pełni bezpieczną i sprawną pracę. Pasteryzatory są dopuszczone do kontaktu z żywnością i spełniają wszystkie potrzebne regulacje. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań do Państwa gastronomii. 

Urządzenia do lodów