STRONA GŁÓWNA    /  TELME WIELFUNKCYJNE URZĄDZENIA  /  PRODUKCJA KREMÓW

PRODUKCJA KREMÓW

termocrema - cremagel

Produkcja kremów

Urządzenia cukiernicze do produkcji lodów , kremów, dżemów, ciast, polew, nugatu...itp

Termocrema w cukierni

Urządzenia cukiernicze do gotowania kremów

TERMOCREMA 30, 60 i 150  litrów do gotowania kremów  produkcji włoskiej firmy TELME - to urządzenie wysokiej jakości. Nadaje się do produkcji klasycznych kremów, ciast oraz wyrobów cukierniczych, produktów gastronomicznych i różnych mieszanek 

do specjałów lodowych. 

 

Urządzenie miksuje, blenduje oraz

miesza mleko, śmietanę, mąkę, owoce, cukier, dekstrozę, jaja, środki emulgujące,

stabilizatory itp.

Maszyna posiada przejrzystą dwuczęściową pokrywę, którą można otwierać bez przerywania mieszania. 

Urządzenie cukiernicze posiada wielojęzyczny wyświetlacz LCD z 19 ustawionymi cyklami i 10 do samodzielnego programowania receptur.

PRODUKCJA KREMÓW

PRODUKCJA KREMÓW

Cremagel

Urządzenia cukiernicze do produkcji lodów

CREMAGEL 5/10/20 to wielofunkcyjne urządzenie, w którym: przygotujesz wszystkie klasyczne kremy oraz inne specjały cukiernicze; wykonasz pasteryzację i frezowanie różnych mieszanek lodowych.

CREMAGEL produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości, które miesza i blenduje składniki niezbędne do produkcji sosów, kremów, musów, polew, lodów i sorbetów.

Oprócz tego chłodzi na zakończenie pasteryzacji, utrzymuje „mikro biostatyczne“ pozostałą florę bakteryjną, schładza szokowo z dużą szybkością, unikając przenoszenia z zachowaniem wartości odżywczych, koloru oraz cech organoleptycznych, konserwuje różne produkty uzyskane w temperaturze zgodnej z normami, oraz frezuje przygotowując lody, sorbety i granity.

Pośrednie grzanie odbywa się za pomocą cieczy przewodzącej ciepło, bezpiecznej dla żywności i chroniącej organoleptyczne właściwości składników. Regulacja temperatury oraz obróbka termiczna następują w jednym cylindrze, co daje gwarancję maksymalnej higieny.

 

Urządzenie wyposażono w cylinder pionowy, łatwy do napełniania, zapewniający stałą widoczność produktu i umożliwiający dodawanie składników w każdym momencie oraz mieszadło z ruchomymi zdejmowanymi skrobakami z możliwością poruszania powolnego, szybkiego lub przerywanego co pozwala mu na dostosowanie obrotów w zależności od potrzeb produktu.

bmc-logotyp.png

        © 2030 BMC Polska

BMC Polska G.K

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

NIP 522 31 54 151

Kontakt

Tel. 506 691 996

Tel. 22 571 80 77

Tel. 571 415 484

biuro@bmcpolska.com

 

Pracujemy

Od Pon do Pt.

09.00 - 17.00

®© Copyright
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna