Mroźnie tunelowe

Szokowe mrożenie w piekarnia

Produkcja wyrobów piekarniczych

Mroźnicze i chłodnicze tunele Unifreeze są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i projektowane w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie co gwarantuje wysoką efektywność i niezawodność.

Mroźnie i tunele przelotowe

Przelotowy tunel chłodniczy - Nasze tunele mroźnicze składają  się z dwóch połączonych szeregowo pasów, które są od siebie oddzielone. W pierwszym etapie produkty schładza się od + 15 ° C do około 5 ° C. Parownik tego etapu pracuje w temperaturze parowania powyżej +/- 0 ° C. Dlatego nie można rozmrażać. 

W drugim etapie tunelu parownik pracuje z temperaturą odparowania -40 ° C i zamraża produkt do -18 ° C. Główną zaletą w stosunku do systemów innych dostawców jest połączenie dwóch systemów in-line, które gwarantują ciągłość produkcji z niskimi cyklami rozmrażania. Największą korzyścią z użytkowania naszego tunelu mroźniczego jest to, ze każdy najmniejszy produkt, taki jak na przykład zielony groszek, jest zamrażany indywidualnie - nie występuje zatem zjawisko zbrylenia.


20 lat doświadczenia w zakresie produkcji i inżynierii w przemyśle spożywczym pozwoliło nam na dokładne poznanie potrzeb każdego klienta.

Nasz tunel mroźniczy szybko zamraża nawet najbardziej wymagające produkty, jednocześnie spełniając najwyższe standardy higieniczne i ekonomiczne w przemyśle spożywczym. Ponadto nasz system jest przyjazny użytkownikowi.


Cechy takie jak powietrzny system odmrażania, szybkie przełączanie programu czy opcjonalne sekwencyjne rozmrażanie ulepszają seryjną produkcję i maksymalizują czas pracy bez przestojów.

Tunel mroźniczy

Produkcja w piekarni i cukierni

LICZENIE PAKOWANIE

TUNELE CHŁODNICZE

LIczarka-naważarka.jpg
Tunel-chłodniczy.jpg
Temperówka do czekolady T 35.jpg

        © 2030 BMC Polska

BMC Polska G.K.

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

E-mail: biuro@bmcpolska.com

NIP 5223154151

+48 22 571 80 77

+48 506 691 996

+48 571 415 484

+48 791 674 918