bmc-logotyp.png

Mrożenie tunelowe

od projektu do realizacji
wszystkie rodzaje mroźni

Automatyka w piekarnia

Mrożenie pieczywa

Mroźnicze i chłodnicze tunele 

Unifreeze są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i projektowane w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie co gwarantuje wysoką efektywność i niezawodność.

Przelotowy tunel chłodniczy - Nasze tunele mroźnicze składają  się z dwóch połączonych szeregowo pasów, które są od siebie oddzielone.
W pierwszym etapie produkty schładza się od + 15 ° C do około 5 ° C.
Parownik tego etapu pracuje w temperaturze parowania powyżej +/- 0 ° C.
Dlatego nie można rozmrażać. 

W drugim etapie tunelu parownik pracuje z temperaturą odparowania -40 ° C i zamraża produkt do -18 ° C. Główną zaletą w stosunku do systemów innych dostawców jest połączenie dwóch systemów in-line, które gwarantują ciągłość produkcji z niskimi cyklami rozmrażania. 

Największą korzyścią z użytkowania naszego tunelu mroźniczego jest to, ze każdy najmniejszy produkt, taki jak na przykład zielony groszek, jest zamrażany indywidualnie - nie wystepuje zatem zjawisko zbrylenia.
20 lat doświadczenia w zakresie produkcji i inżynierii w przemyśle spożywczym pozwoliło nam
na dokładne poznanie potrzeb każdego klienta.

Nasz tunel mroźniczy szybko zamraża nawet najbardziej wymagające produkty, jednocześnie spełniając najwyższe standardy higieniczne i ekonomiczne w przemyśle spożywczym. Ponadto nasz system jest przyjazny użytkownikowi.
Cechy takie jak powietrzny system odmrażania, szybkie przełączanie programu czy opcjonalne sekwencyjne rozmrażanie ulepszają seryjną produkcję i maksymalizują czas pracy bez przestojów.

MROŹNIE TUNELOWE

MROŹNIE TUNELOWE