Kotły cukiernicze

kotly-cukiernicze

Wielofunkcyjne kotły serii dan 5-80 l

Produkcja nugatu

Rollermac oferuje wielofunkcyjne urządzenie do produkcji : nugatu, karmelu, cukierków, galaretek, pasty ptysiowej, pasty migdałowej oraz past o podobnej konsystencji. Dzięki wysokim temperaturom urządzenie można wykorzystać do produkcji batonów zbożowych, chrupiące batony, dżemy, żelki cukiernicze, chrupkiego karmelizowanego cukru, karmelu oraz podobnego asortymentu. Wydajność od 5 kg do 80 kg na cykl produkcyjny

Produkcja cukiernicza

DAN TCP/K niezwykle profesjonalne urządzenie to nowa generacja maszyn do produkcji nugatu twardego i miękkiego zbudowana jest ze stali kwasoodpornej i aluminium lotniczego (wysoce wytrzymałego stopu aluminium, miedzi, magnezu i silikonu)
Opatentowane urządzenie, jest wszechstronne i może również służyć do produkcji dżemów, kremów, różnych past lub spełniać rolę topielnika do czekolady.

Model TCP-K jest również w stanie osiągnąć znacznie wyższe temperatury (do 280 ° zamiast 130 °), a tym samym może służyć do produkcji chrupiącego czarnego nugatu („croccante” - karmelizowany cukier).

kotly-cukiernicze

Wielofunkcyjne kotły serii dar 80 L

kotly-cukiernicze