top of page
zamrazarki-szokowe

Produkcja lodów

Zamrażarki szokowe Sagi

Produkcja lodów rzemieślniczych

Zamrażarki szokowe Sagi

ZAMRAŻARKA SZOKOWA SAGI HP 51M

CHARAKTERYSTYKA

Monolityczna konstrukcja, zewnętrzna i wewnętrzna struktura wykonana ze stali nierdzewnej  AISI 304. Drzwi, boki i panel sterowania o satynowym wykończeniu.

Izolacja poliuretanowa o grubości 55 mm, wykonana poprzez wstrzyknięcie poliuretanu BASF o gęstości 40 kg/m3 wolnego od freonów (CFC).Komora chłodnicza  z zaokrąglanymi rogami oraz odpływem w celu ułatwienia procesu czyszczenia. 

Komora chłodnicza  dla 6 kuwet 36 x 16,5 x 12 cm

Produkcja na cykl: 15 kg

5 poziomów prowadnic wykonanych z stali nierdzewnej AISI 304 rozstawionych co 30mm. Blat roboczy grubości 80 mm, wykonany z stali nierdzewnej AISI 304, zaokrąglony od frontu, z frontalnym panelem kontrolnym. .​

ZAMRAŻARKA SZOKOWA SAGI HP 101L

Jednoczęściowa konstrukcja. Struktura zewnętrzna oraz wewnętrzna wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304. Satynowe, wykończenie typu Scotchbrite drzwi, paneli bocznych oraz panelu kontrolnego. Wnętrze polerowane.

Izolacja o grubości 75 mm wykonana poprzez wstrzyknięcie poliuretanu BASF o gęstości 40 kg/m3 wolnego od freonów (CFC).

 

Komora chłodnicza z zaokrąglonymi narożnikami, z kondensacyjnym otworem odwadniającym. Schładzarka do zamrażania lodów do 27 kg w temp. -18°C do -8°C, wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada elektroniczny panel sterowania z szybką kontrolą dostępu do głównych funkcji, rozmrażanie powietrzem. Odpowiednia do pojemników gn 1/1 o wymiarach 40x60 cm -  24 szt. kuwet do lodów o wymiarach 36x16,5x12 cm umieszczonych na czterech poziomach poziomach.

Ruszt wykonany z drutu AISI 304 ze stali nierdzewnej, 23 pozycji, 30 mm. Odstęp pomiędzy półkamiCzynnik chłodniczy: R404A.

produkcja-lodow

PRODUKCJA LODÓW

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Urządzenia mroźnicze i chłodnicze mają wielkie znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem.

Działanie każdego urządzenia wchodzącego w skład technologii chłodniczej związane jest obniżaniem lub utrzymywaniem niskiej temperatury produktu aż do chwili sprzedaży lub spożycia.

szafy-mroznicze

POLECAMY

Lodziarnia

od A do Z
 

Projektujemy

szkolimy i doradzamy

wyposażamy

serwisujemy

gwarantujemy

Ribot
zamrazarki-szokowe
bottom of page