top of page
przenosniki-rolkowe

Przenośniki

Przenośniki w piekarni - systemy pakowania

POLECAMY

Transport

Pieczywa

Oferujemy przenośniki modułowe, rolkowe, taśmowe automatyczne z napędem.

Od projektu do Realizacji

Liczarki
Przenośnik_modułowy.jpg
Przenośniki

Przenośniki taśmowe – prosta i solidna, stabilna a przy tym wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezmiennie bezpieczny i sprawny transport. Wydajność idzie w parze z bezpieczeństwem zarówno przy transporcie na jednym poziomie, jak i na różnych wysokościach.

 

Przenośniki modułowe ​– taśmy modułowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie optymalizujące procesy produkcji. Dzięki ich modułowej budowie macie Państwo możliwość łatwego montażu i demontażu taśm, minimalizując tym samym czas przestoju oraz straty produkcyjne.

 

Systemy Transportu Wewnętrznego od projektu do realizacji. W naszej ofercie znajdują się między innymi transportery taśmowe, łańcuchowe, modułowe oraz rolkowe. Realizujemy ponadto niestandardowe projekty wraz z szeroką gamą elementów konstrukcji przenośników:

  • integracja systemowa,

  • taśmy transportujące,

  • przenośniki rolkowe,

  • przenośniki taśmowe,

  • przenośniki płytkowe.

przenosniki
Detektor.jpg

Przenośniki

Od projektu do realizacji. Przenośniki rolkowe są używane głównie do transportowania zapakowanych towarów (kartony, pojemniki), jak również w wersji ciężkiej palet. Przenośniki rolkowe oferujemy jako beznapędowe i napędowe przenośniki z odpowiednimi łukami i urządzeniami dodatkowymi takimi jak transfery, diverty rolkowe oraz obrotnice.

 

Przenośniki rolkowe, oferujemy jako beznapędowe i napędowe przenośniki z odpowiednimi łukami i urządzeniami dodatkowymi takimi jak transfery, diverty rolkowe oraz obrotnice.

przenosniki

Przenośniki

Transport w piekarni

Przenośniki do piekarni

Przenośniki dostępne w naszej ofercie z powodzeniem mogą być wykorzystane jako przenośniki do piekarni. Są one ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy, szczególnie w dużych zakładach zajmujących się wytwarzaniem pieczywa. Setki skrzyń z chlebami, bułkami, bagietkami, palety z pączkami, donutami, rogalikami – tak może wyglądać dzienna produkcja w większej piekarni. Trudno wyobrazić sobie przenoszenie tego wszystkiego ręcznie, skrzynia po skrzyni, paleta po palecie. Byłoby to bardzo obciążające fizycznie dla pracowników, przez co zmniejszałoby ich wydajność. Dodatkowo wpływałoby też bezpośrednio na skalę dziennej produkcji, a tym samym na zyski. Przenośniki do piekarni znacznie usprawniają więc pracę i ułatwiają, wraz z innymi urządzeniami piekarniczymi, maksymalizację zysków.

 

Przenośniki wybierane do piekarni muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami. Dobór konkretnego modelu jest oczywiście zależny od przeznaczenia danego urządzenia. Należy jednak pamiętać, że przenośnik z pewnością będzie poddawany oddziaływaniu wysokiej temperatury. Z tego też względu warto dokonać zakupu w firmie, które zajmuje się sprzedażą sprawdzonych urządzeń. Dobrze, jeśli dane przedsiębiorstwo zajmuje się także ich profesjonalnym montażem. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że system zostanie prawidłowo zamontowany, a pracownicy odbędą przeszkolenie z jego obsługi. Zapewni to bezpieczeństwo w trakcie późniejszego użytkowania.

Nasza oferta

Liczenie
sortowanie

Oferujemy pełną automatyzację procesu konfekcjonowania : sortowanie, zliczanie i pakowania bułek świeżych lub zmrożonych. Liczarki, pakowaczki, kartoniarki, transport, ważenie kontrolne wszelkich rodzajów bułek

Liczenie i pakowanie odbywa się w procesie automatycznym lub ręcznym . Pakujemy do koszy, kartonów, opakowań klienta.

Liczarki są dostosowane do zliczania również produktów zmrożonych. Cały proces jest delikatny dla produktów.

bottom of page