Produkcja pralin, czekolad, batonów

Produkcja-pralin
Dozowniki-do-pralin

CZEKOLADOWE TECHNOLOGIE

POMATI  ROLLERMAC  PACKINT

Nasza oferta urządzeń do  produkcji wyrobów czekoladowych to Oblewarki do czekolady, Dozowniki One Shot do produkcji pralin, temperówki do czekolady, tunele chłodnicze i  komory chłodnicze , drażetkarki, oraz karuzele do figur czekoladowych. Bean to Bar od ziarna do czekolady oferta Packint.  Automatyzujemy produkcję w pracowni czekolady.

Automatyczne linie produkcyjne :

  • Linia do oblewania czekoladą

  • Linia do produkcji pralin i nadziewanych czekolad

  • Linia do produkcji czekolad

  • Linia do produkcji czekolady Bean to Bar

  • Produkcja galaretek - automatyczne dozowniki

Oblewarka-do-czekolady

OBLEWANIE CZEKOLADĄ

Produkcja-pralin

PRODUKCJA

PRALIN

tunele-chlodnicze

TUNELE I KOMORY

CHŁODNICZE

Produkcja-czekolad

PRODUKCJA

CZEKOLAD

Produkcja-batonow

PRODUKCJA

BATONÓW

Produkcja-czekolady

BEAN TO BAR 

PACKINT

Maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej, czekolad oraz wyrobów czekoladowych

Idealne nadziewane pralinki, smakowicie prezentujące się polewy na tortach to tylko niektóre z kuszących możliwości jakie zapewnia profesjonalny sprzęt cukierniczy.
Urządzenia do produkcji pralin i czekolady, tunele chłodnicze, oblewarki oraz szereg innych rozwiązań technologicznych pozwala stworzyć nowoczesne zaplecze technologiczne. Dostępne w naszej ofercie urządzenia zapewniają dywersyfikacje sprzedaży, mnogość produktów oraz najwyższą jakość pracy.

Maszyny i urządzenia

Oblewanie-czekolada

W naszym asortymencie znajdują się między innymi maszyny do produkcji pralin, batonów, czekolad, czekoladek, oblewarki do produkcji min. śliwki w czekoladzie, ciastek czekoladowych, ptasiego mleczka...itp.
Oferujemy urządzenia do produkcji wyrobów czekoladowych firmy Pomati, która eksportuje swój sprzęt do ponad 80 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Do cukierni i lodziarni proponujemy urządzenia marki Telme, włoskiej firmy działającej na rynku od ponad 35 lat.  Dostępny w ofercie sprzęt dedykowany jest dla tych wszystkich, którzy łączą jakość produktu rzemieślniczego z wysoką wydajnością.

Oferujemy maszyny do produkcji czekolad, lodów, kremów ciasta, sorbetów, granity, żelek, nadzienia i tysiąca innych możliwości. Sprzęt odznacza się solidnym wykonaniem, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych. Ponadto zapewnia automatyzację i płyną pracę.

temperowki-do-czekolady