top of page
miesiarki-miksery-maszyny-piekarnia

PRODUKCJA W PIEKARNI

Maszyny i urządzenia

do piekarni

MASZYNY & URZADZENIA CUKIERNICZE_edited.jpg

Automatyzacja 
w piekarni.

Szeroka gama profesjonalnych przenośników do piekarni i systemów licząco pakujących - liczenie, sortowanie i pakowanie pieczywa. Łączymy zdobywane przez lata doświadczenie z  nowoczesną wiedzą,  Wdrażamy technologie, szkolimy personel, zapewniamy gwarancje, serwis i doradztwo. Sercem każdej piekarni jest transport wewnętrzny. Nasze urządzenia ułatwiają 

pracę i przyśpieszające proces produkcyjny.

Przenośniki
w piekarni

Miksery Miesiarki VMI - Diosna

Linie do zliczania i sortowania pieczywa
Pakowanie produktów do koszy i kartonów.

Wysoka wydajność. Bułki świeże i zmrożone. Systemy kontroli jakości produktu.

 

Oferujemy pełną automatyzację procesu konfekcjonowania : sortowanie, zliczanie i pakowania bułek świeżych lub zmrożonych. Liczarki, pakowaczki, kartoniarki, transport, ważenie kontrolne wszelkich rodzajów bułek.

Systemy Transportu Wewnętrznego od projektu do realizacji. W naszej ofercie znajdują się między innymi transportery taśmowe, łańcuchowe, modułowe oraz rolkowe. Realizujemy ponadto niestandardowe projekty wraz z szeroką gamą elementów konstrukcji przenośników:

  • integracja systemowa,

  • taśmy transportujące,

  • przenośniki rolkowe,

  • przenośniki taśmowe,

  • przenośniki płytkowe.

Miesiarki VMI do cukierni i piekarni. VMI to grupa holdingowa Diosna urządzenia pozwalają na wydajną pracę, a tym samym zwiększenie produkcji. Wykorzystanie tych urządzeń pozwala przygotować większą ilość ciasta w krótszym czasie niż tradycyjne zagniatanie ręczne. W naszej ofercie dostępnych jest kilka pojemności miesiarek, dzięki czemu dobiorą Państwo model dostosowany do potrzeb Państwa firmy. 

Miesiarki dwuramienne

Piece i garownie
Fines

Wałkowarki
do ciasta

Miesiarki dwuramienne pozwalają na wydajną pracę, a tym samym zwiększenie produkcji. Wykorzystanie tych urządzeń pozwala przygotować większą ilość ciasta w krótszym czasie niż tradycyjne zagniatanie ręczne. W naszej ofercie dostępnych jest kilka pojemności miesiarek, dzięki czemu dobiorą Państwo model dostosowany do potrzeb Państwa firmy. Urządzenia te zapewnią nie tylko sprawne, ale i dokładne wymieszanie lub wyrobienie ciasta, w zależności od jego rodzaju.

Piece konwekcyjne Fines.

Inteligentny panel sterowania HTB z pokrętłem S-Control+. Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD TFT.

Innowacyjne połączenie dwóch systemów parowych zintegrowanych w jednym piecu pozwala na doskonałe regulowanie nawilżenia na wszystkich etapach procesu pieczenia. Technologia zaawansowanego silnego pośredniego generatora pary zapewnia parowanie przy minimalnych spadkach temperatury w komorze, co ma istotne znaczenie, zwłaszcza w początkowej fazie procesu pieczenia. 

Profesjonalna wolnostojąca wałkowarka, idealna do rozwałkowywania ciasta francuskiego, półfrancuskiego, pierogowego, kruchego a nawet drożdżowego na strudle. Znajduje idealne zastosowanie w piekarniach, cukierniach, restauracjach, hotelach czy małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Urządzenie wykonane zgodnie z nowoczesnymi kryteriami wydajności i funkcjonalności.

Miesiarka-dwuramienna

Maszyny Piekarnia.

Od projektu do realizacji. Jesteśmy z naszmi klientami na każdym etapie realizacji inwestycji. Szkolenie, serwis , gwarancja

bottom of page