top of page
produkcja-lodow

PRODUKCJA CUKIERNICZA

Pasteryzatory i frezery do produkcji lodów

MASZYNY & URZADZENIA CUKIERNICZE_edited.jpg

Lodziarnia
od A do Z

Szeroka gama profesjonalnych urządzeń firmy Telme pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów w cukierniach, lodziarniach i gastronomii. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, automatyzację  i oszczędność energii.

Maszyny do lodów, wielofunkcyjne urządzenia cukiernicze, a także pierwsza na świecie linia do produkcji lodów pozwalają wysoką jakość w połączeniu z wydajnością. Wdrażamy technologię firmy Telme. Nowoczesna lodziarnia to nie tylko maszyny i urządzenia to przede wszystkim technologia.

Frezery
do lodów

Urządzenia Combi 2 w 1

Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 180 litrów. Odbiorcy to lodziarnie, producenci lodów rzemieślniczych, cukiernie i hotele. Produkcja o najwyższym standardzie.

Pasteryzator miesza i łączy składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, cukry, dekstrozę,

jajka, emulsyfikatory, stabilizatory, etc. 

Podgrzewa i odkaża: tłuszcze, czekoladę eliminując chorobotwórcze bakterie.

Schładza i przechowuje w pełni pasteryzuje i zapobiega namnażaniu się bakterii, utrzymuje mieszankę w najlepszej temperaturze zgodnie

z procesem produkcyjnym.

W naszym asortymencie znajdują się: urządzenia do małych i średnich produkcji, oraz zakładów produkcji przemysłowej. Oferujemy frezery pionowe i poziome.

Frezery pionowe to: jakość jak w tradycyjnych frezerach, kompaktowa budowa, szybki wyrzut.

Frezery poziome to: Poziomy cylinder, oraz  mieszadło ze stali nierdzewnej wyposażone w wymienne skrobaki umożliwiające pełne wykorzystanie mocy chłodniczej,  wysokowydajnego kompresora.

Maszyny do produkcji lodów Combi 2 w 1:

To pasteryzator i frezer w jednym urządzeniu.

Idealne rozwiązanie dla małych lodziarni.

 

Urządzenie pozwala w krótkim czasie na mieszanie, podgrzewanie,

gotowanie, pasteryzacja i schładzanie czy frezowanie mieszanki lodowej.

Przy pomocy jednego urządzenia produkujemy lody Od A do Z Wszechstronność urządzeń pozwala na ich zastosowanie również przy produkcji cukierniczej, czy gastronomicznej. Szerokie zastosowanie w cukierniach, lodziarnia, gastronomii, czy HoReCa.

Urządzenia Wielofunkcyjne

Linia do produkcji lodów POWERLAB

Urządzenia Chłodnicze SAGI

Naszą ofertę urządzeń otwiera Ribot.

Całkowicie programowalny, z gotowymi recepturami. Pracuje w zakresie temperatur -15C do + 115 C 

Ribot wyprodukuje: idealne lody rzemieślnicze, sorbety, wyroby cukiernicze tj. ciasta, kremy (cukierniczy, maślany, angielski, bawarski, orzechowy), konfitury, nadzienia i sosy owocowe, musy, bezy, polewy, bitą śmietanę, crème brûlée, budyń, karmel oraz takie specjały jak: panna cotta, zabaglione i mascarpone, ganache, nugat.

Linia produkcyjna lodów składa się z dwóch pasteryzatorów, homogenizatora, dojrzewalnika oraz pionowego frezera do lodów połączonych za pomocą rur,

 

Linie to układ zamknięty, higieniczny system produkcji lodów. Z taką konfiguracją urządzeń możliwe jest przygotowanie nawet do 1000 litrów lodów dziennie. Proste sterowanie z panelu dotykowego powoduje, że do obsługi linii wystarczają dwie osoby.

Oferujemy​ szafy mroźnicze do lodów i zamrażarki szokowe firmy Sagi. Oszczędność energii i ergonomia pracy

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Urządzenia mroźnicze i chłodnicze mają wielkie znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem..

Jeść lody

Własna Lodziarnia.

Od projektu do realizacji.  Projektujemy, wyposażamy, szkolimy i wdrażamy technologie. Własna lodziarnia od A do Z.

bottom of page