top of page
Frezer-do-lodow-produkcja

PRODUKCJA CUKIERNICZA

Pasteryzatory i frezery

do produkcji lodów

MASZYNY & URZADZENIA CUKIERNICZE_edited.jpg

Lodziarnia
od A do Z

Maszyny i urządzenia do produkcji lodów, tradycyjnych, rzemieślniczych firmy Telme odpowiadają na potrzeby klientów i wyzwania nowoczesnej lodziarni, cukierni i gastronomii. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, automatyzację pracy, powtarzalność produkcji, gwarantujemy oszczędność energii.

 

Maszyny do produkcji lodów, wielofunkcyjne urządzenia cukiernicze i gastronomiczne, a także oferujemy pierwszą na świecie linię do produkcji lodów rzemieślniczych  o wydajności 200 - 300l/h. Wdrażamy technologię i szkolimy personel.  Nowoczesna lodziarnia to przede wszystkim technologia, ludzie i maszyny.

Pasteryzatory o pojemnościach od 30 do 200 litrów. Z wbudowanym inwerterem i panelem z gotowymi programami. Głowni odbiorcy to cukiernie, lodziarnie, producenci lodów rzemieślniczych, hotele

i gastronomia.

Pasteryzator mieszając łączy składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, cukry, dekstrozę, jajka, emulsyfikatory, stabilizatory, etc. 

Podgrzewa i odkaża: tłuszcze, czekoladę eliminując chorobotwórcze bakterie.

Schładza i przechowuje zapobiegając namnażaniu się bakterii, utrzymuje mieszankę w najlepszej kondycji. 

Frezery
do lodów

Urządzenia Combi 2 w 1

W naszej ofercie znajdują się: urządzenia dla małych i średnich producentów, oraz zakładów produkcji przemysłowej. Oferujemy frezery z pionowymi i poziomymi cylindrami.

Frezery pionowe to: jakość jak w tradycyjnych frezerach, kompaktowa budowa, szybki wyrzut. To kontrola napowietrzenia od 15% do 45%

Frezery poziome to: poziomy cylinder, wysokowydajny kompresor, oraz mieszadło ze stali nierdzewnej z wymiennymi skrobakami. Napowietrzenie mieszanki lodowej 35% - 40%

Maszyny do produkcji lodów Combi 2 w 1:

To pasteryzator i frezer w jednym urządzeniu. Idealne rozwiązanie dla małych lodziarni.

 

Urządzenie w krótkim czasie miesza, pasteryzuje, schładza i frezuje mieszankę lodową.

Przy pomocy jednego urządzenia produkujemy lody rzemieślnicze, tradycyjne Od A do Z.  Wielofunkcyjność urządzeń pozwala na ich zastosowanie  w produkcji cukierniczej, czy gastronomicznej. Szerokie zastosowanie w cukierniach, lodziarnia, gastronomii, czy HoReCa.

Urządzenia Wielofunkcyjne

Naszą ofertę urządzeń wielofunkcyjnych otwiera Ribot.

Całkowicie programowalny, z gotowymi recepturami. Pracuje w zakresie temperatur -15C do + 115 C 

Ribot wyprodukuje: idealne lody tradycyjne, rzemieślnicze, sorbety, wyroby cukiernicze tj. ciasta, kremy (cukierniczy, maślany, angielski, bawarski, orzechowy), konfitury, nadzienia i sosy owocowe, musy, bezy, polewy, bitą śmietanę, crème brûlée, budyń, karmel oraz takie specjały jak: panna cotta, zabaglione i mascarpone, nadzienia i nugat.

Linia do produkcji lodów POWERLAB

Urządzenia Chłodnicze SAGI

Linia do produkcji lodów składa się z dwóch nowoczesnych pasteryzatorów, homogenizatora, dojrzewalnika oraz pionowego wydajnego frezera do lodów połączonych w jedną linię produkcyjną.

 

Linia to układ zamknięty, to higieniczny system produkcji lodów. Taka konfiguracja urządzeń pozwala na wyprodukowanie  1000 litrów lodów dziennie, na jedną zmianę.

Proste sterowanie z panelu dotykowego powoduje, że do obsługi linii wystarczają dwie osoby.

Oferujemy​ szafy chłodnicze, mroźnicze do lodów i zamrażarki szokowe firmy Sagi. Oszczędność energii i ergonomia i higiena pracy.

Oferowane urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna głównych grup wyposażenia w profesjonalnym zakładzie cukierniczym i gastronomicznym. Urządzenia do mrożenia szokowego i chłodnicze mają zasadnicze znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także i przede wszystkim zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem..

Jeść lody

Własna Lodziarnia.

Od projektu do realizacji.  Projektujemy, wyposażamy, szkolimy i wdrażamy technologie. Własna lodziarnia od A do Z.

bottom of page