top of page
produkcja-pralin

PRODUKCJA CUKIERNICZA

Maszyny do produkcji wyrobów czekoladowych

MASZYNY & URZADZENIA CUKIERNICZE_edited.jpg

Maszyny i urządzenia.

Szeroka gama profesjonalnych urządzeń firmy Pomati, VMI, Domino, Fines, Packint, Rollermac pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów w cukierniach, lodziarniach i gastronomii.

Łączymy zdobywane przez lata doświadczenie z nowoczesną technologią,  Wdrażamy technologie, szkolimy personel, zapewniamy gwarancje, serwis i doradztwo. Sercem każdej pracowni są nowoczesne programowalne urządzenia, ułatwiające pracę i przyśpieszające proces produkcyjny.

Telme: Cukiernia
i Lodziarnia

VMI i Domino:
Miksery Miesiarki

Pomati połączyło tradycję włoskich mistrzów cukiernictwa z nowoczesną technologią.

Oferujemy najwyższej jakości maszyny do produkcji wszelkich wyrobów czekoladowych

Gama profesjonalnych urządzeń firmy Telme do produkcji lodów, sorbetów i całej gamy produktów cukierniczych takich jak kremy, 

nadzienia, ciasta, dżemy i pasty cukiernicze.

Miesiarki planetarne pozwalają na wydajną pracę, a tym samym zwiększenie produkcji. Wykorzystanie ich pozwala przygotować większą ilość ciasta w krótszym czasie.

Packint
Bean to Bar

Rollermac
Batony i draże

Piece
Konwekcyjne

Packint to urządzenia do produkcji czekolady, maszyny dla produkcji rzemieślniczej i przemysłowej. Oferujemy najwyższej jakości maszyny do produkcji wszelkich wyrobów czekoladowych

 

Rollermac oferuje maszyny i urządzenia do produkcji batonów, nugatu i drażetkarki specjalistyczne. Oferta jest skierowana do produkcji rzemieślniczej i przemysłowej.

Piece konwekcyjne Fines. Inteligentny

panel sterowania HTB z pokrętłem

S-Control+. Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD TFT. Innowacyjne połączenie dwóch systemów parowych zintegrowanych w jednym piecu.

piec-konwekcyjny

Maszyny i Urządzenia.

Od projektu do realizacji. Jesteśmy z naszmi klientami na każdym etapie realizacji inwestycji. Szkolenie, serwis , gwarancja

bottom of page