Telme Italy

Ribot

CUKIERNICZE TECHNOLOGIE

TELME

Telme to ponad 40 lat doświadczeń w cukierniach, lodziarniach, gastronomii, piekarniach, a także w małych i średnich fabrykach cukierniczych. 

Nasza oferta urządzeń do  produkcji wyrobów cukierniczych i lodowych to min.  wielofunkcyjny RIBOT,  uniwersalne urządzenie do produkcji kremów TERMOCREMA 30/60/150 litrów. Zawsze powtarzalna produkcja.

CUKIERNIA I LODZIARNIA TELME

maszyny-do-lodow
 
Ribot

RIBOT 10/18/30/60

TELME

Termocrema-produkcja-kremow

TERMOCREMA 30/60/150

PRODUKCJA KREMÓW

frezery-produkcja-lodow

FREZERY DO LODÓW

TELME

Pasteryzatory

PASTERYZATORY

TELME

produkcja-lodow

URZĄDZENIA

COMBI

szafy-chlodnicze

SZAFY

CHŁODNICZE

Maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej i lodów rzemieślniczych, naturalnych.

Podział urządzeń firmy TELME ze względu na specyfikę produkcji i zakresu działania.

Multifunkcyjne urządzenie model Ribot – przeznaczonych dla branży gastronomicznej, lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej a także czekoladziarni.

Wielofunkcyjne urządzenia Ribot potrafią miksować, mieszać w obydwu kierunkach, ciąć, rozdrabniać, gotować, podgrzewać, pasteryzować, temperować, schładzać, frezować oraz mrozić. Wszystkie procesy mogą być programowalne w czasie i ustawiane w dowolnej kolejności według życzenia klienta.

Ribot to sprzęt o nieograniczonych wręcz możliwościach, nie mających sobie równych na rynku, zdolny zaspokoić wymagania nawet zakładów przemysłowych w produkcji testowych, niewielkich partii produktu np.: w zakładach masarskich, zakładach przetwórstwa owoców jako serce każdej salki technologicznej.

maszyny-do-produkcji-lodowjpg

Pasteryzatory do lodów o pojemnościach od 30 do 180 litrów.

Lodziarnie, producenci lodów rzemieślniczych to miejsca w których do produkcji własnej, zdrowej oraz zgodnej z wymogami mieszanki niezbędny jest właśnie wysokiej jakości pasteryzator sterowany w przejrzysty i intuicyjny sposób.

• Pionowe frezery model Practica i EcoGel VBF, chłodzone wodą lub powietrzem o wydajności od 25 do 160 litrów na godzinę,

• Poziome frezery model HBF chłodzone wodą o wydajności od 70 do 100 litrów na godzinę,
• Do produkcji kremów model CremaGel o wydajnościach o 1 do 20 kg na cykl.

Za pomocą tych urządzeń można wykonać wiele nadzień i kremów wykorzystywanych w cukiernictwie np.: crème anglaise, krem maślany, krem bavarian, dżem owocowy, sos owocowy, sos nocella, mus, lukier, panna cotta, zabaione, krem kataloński, pudding, sos karmelowy, żelatyna, ptasie mleczko itp.

Maszyny-cukiernicze-produkcja-lodow