top of page
Ribot-maszyna-cukiernicza

PRODUKCJA CUKIERNICZA

Maszyny w cukierni i gastronomii

MASZYNY & URZADZENIA CUKIERNICZE_edited.jpg

Maszyny
Cukiernicze

Szeroka gama profesjonalnych urządzeń firmy Pomati, VMI, Domino, Fines, Packint, Rollermac pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów w cukierniach, lodziarniach i gastronomii.

Łączymy zdobywane przez lata doświadczenie z nowoczesną technologią,  Wdrażamy technologie, szkolimy personel, zapewniamy gwarancje, serwis i doradztwo. Sercem każdej pracowni są nowoczesne programowalne urządzenia, ułatwiające pracę i przyśpieszające proces produkcyjny.

Wyroby czekoladowe

Oblewarki Pomadziarki

Naszą ofertę urządzeń otwiera Ribot.

Całkowicie programowalny, z gotowymi recepturami. Pracuje w zakresie temperatur -15C do + 115 C 

Ribot wyprodukuje: wyroby cukiernicze tj. ciasta, kremy (cukierniczy, maślany, angielski, bawarski, orzechowy), konfitury, nadzienia i sosy owocowe, musy, bezy, polewy, bitą śmietanę, crème brûlée, budyń, karmel oraz takie specjały jak: panna cotta, zabaglione i mascarpone, ganache, nugat. Ponadto idealne lody rzemieślnicze, sorbety,

Gama profesjonalnych urządzeń firmy Pomati, Packint, Rollermac pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów w cukierniach i lodziarniach i gastronomii.

Łączymy zdobywane przez lata doświadczenie z nowoczesną technologią,  Wdrażamy technologie, szkolimy personel, zapewniamy gwarancje, serwis i doradztwo.

Sercem każdej pracowni jest temperówka do czekolady, dzięki której otrzymujemy najwyższej jakości wyroby czekoladowe.

Oblewarka do czekolady składa się z temperówki do czekolady i pasa do oblewania.

Oferujemy dwa rozwiązania:

 

  1. Automatyczna linia do oblewania czekoladą o wydajności do 190 kg/h. Wysoka wydajność natychmiastowa konfekcja. 

  2. Składany pas od oblewania czekoladą zalecany do temperówek modele T8 i T10. Oblewanie małych produktów cukierniczych, produkcja ręczna.

Miesiarki VMI, Domino

Ekspresy do kawy
Rancilio

Piece
cukiernicze

Miesiarki planetarne pozwalają na wydajną pracę, a tym samym zwiększenie produkcji. Wykorzystanie tych urządzeń pozwala przygotować większą ilość ciasta w krótszym czasie niż tradycyjne zagniatanie ręczne. W naszej ofercie dostępnych jest kilka pojemności miesiarek, dzięki czemu dobiorą Państwo model dostosowany do potrzeb Państwa firmy. Urządzenia te zapewnią nie tylko sprawne, ale i dokładne wymieszanie lub wyrobienie ciasta, w zależności od jego rodzaju

 

Ekspresy do kawy Rancilio skupiają się na tym, co najważniejsze: jakości w filiżance, łatwości obsługi i niezawodności.

Jego cechy są połączone w nowoczesnym wzornictwie przemysłowym.

 

Ekspresy do kawy zostały zaprojektowany z myślą o kawiarniach i restauracjach, w których stawia się na wysokiej jakości kawę. Wszystkie modele są połączeniem minimalistycznego, eleganckiego designu z wysoką funkcjonalnością.

Piece konwekcyjne Fines.

Inteligentny panel sterowania HTB z pokrętłem S-Control+. Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD TFT.

Innowacyjne połączenie dwóch systemów parowych zintegrowanych w jednym piecu pozwala na doskonałe regulowanie nawilżenia na wszystkich etapach procesu pieczenia. Technologia zaawansowanego silnego pośredniego generatora pary zapewnia parowanie przy minimalnych spadkach temperatury w komorze, co ma istotne znaczenie, zwłaszcza w początkowej fazie procesu pieczenia. 

miesiarki-planetarne

Maszyny Cukiernicze.

Od projektu do realizacji. Jesteśmy z naszmi klientami na każdym etapie realizacji inwestycji. Szkolenie, serwis , gwarancja

bottom of page