Praliny i czekolada

dozowanie czekolady
Śliwka w czekoladzie

Nasza oferta urządzeń do  produkcji wyrobów czekoladowych to Oblewarki do czekolady, Dozowniki One Shot do produkcji pralin, temperówki do czekolady, tunele chłodnicze i  komory chłodnicze , drażetkarki, oraz karuzele do figur czekoladowych. Bean to Bar od ziarna do czekolady oferta Packint

CZEKOLADOWE TECHNOLOGIE

POMATI  ROLLERMAC  PACKINT

CZEKOLADOWE TECHNOLOGIE

Temperowki-do-czekolady

TEMPERÓWKI DO CZEKOLADY

Produkcja-pralin

PRODUKCJA

PRALIN

Tunele-chlodnicze

TUNELE I KOMORY

CHŁODNICZE

produkcja-czekolad

PRODUKCJA

CZEKOLAD

Drazetkarki

DRAŻETKARKI

POWLEKARKI

oblewanie-czekolada

OBLEWANIE

CZEKOLADĄ

Maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej, czekolad oraz wyrobów czekoladowych

Idealne nadziewane pralinki, smakowicie prezentujące się polewy na tortach to tylko niektóre z kuszących możliwości jakie zapewnia profesjonalny sprzęt cukierniczy.  
Urządzenia do produkcji pralin i czekolady, tunele chłodnicze, oblewarki oraz szereg innych rozwiązań technologicznych pozwala stworzyć nowoczesne zaplecze technologiczne.  Dostępne w naszej ofercie urządzenia zapewniają dywersyfikacje sprzedaży, mnogość produktów oraz najwyższą jakość pracy.

Oblewarka-do-czekolady

W naszym asortymencie znajdują się między innymi maszyny do produkcji pralin, batonów, czekolad, czekoladek, oblewarki do produkcji min. śliwki w czekoladzie, ciastek czekoladowych, ptasiego mleczka...itp.


Oferujemy urządzenia do produkcji wyrobów czekoladowych firmy Pomati, która eksportuje swój sprzęt do ponad 80 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Do cukierni i lodziarni proponujemy urządzenia marki Telme, włoskiej firmy działającej na rynku od ponad 35 lat.  Dostępny w ofercie sprzęt dedykowany jest dla tych wszystkich, którzy łączą jakość produktu rzemieślniczego z wysoką wydajnością.


Oferujemy maszyny do produkcji czekolad, lodów, kremów ciasta, sorbetów, granity, żelek, nadzienia i tysiąca innych możliwości. Sprzęt odznacza się solidnym wykonaniem, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych. Ponadto zapewnia automatyzację i płyną pracę.

Dozowniki-do-pralin