top of page
Pakowanie żywności w pudełka

Konfekcjonowanie
Pakowanie

Automatyczne sortowanie, zliczanie i pakowanie

Systemy sortujące

Oferujemy pełną automatyzację procesu konfekcjonowania: sortowanie, zliczanie i pakowanie małogabarytowo produktów takich jak: cukierki, słodycze, gumy, lizaki. Liczarki, pakowaczki, kartoniarki, transport, ważenie kontrolne wszelkich rodzajów bułek.

Pakowanie, kartoniarki
Konfekcjonowanie

Automatyczna linia do  pakowanie to system sortowania, odliczania zadanej ilości i końcowe konfekcjonowanie.

Cała linia może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Wydajność maksymalna do 1200 opakowań na godzinę.

pakowanie

Systemy sortująco zliczające
konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Linie do zliczania i sortowania
Pakowanie produktów typu lizak, cukierek
Kartoniarki - automatyczne
Systemy transportu i segregowania
Liczarki produkty małogabarytowe

Liczarki, pakowaczki, kartoniarki, transport, ważenie kontrolne wszelkie produktów małogabarytowe takich jak: cukierki, praliny, gumy do żucia, lizaki i inne wyroby spożywcze, farmaceutyczne itp.

konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Sortowanie, zliczanie i pakowanie

Konfekcjonowanie wyrobów cukierniczych

Konfekcjonowanie wyrobów cukierniczych to przygotowywanie ich do dalszego transportu oraz sprzedaży. Obejmuje ich sortowanie, zliczanie oraz pakowanie w opakowania docelowe. Przy dużej produkcji trudno wyobrazić sobie wykonywanie tego wszystkiego ręcznie. Po pierwsze zajmowałoby to dużo czasu, a po drugie istniałoby wysokie ryzyko pomyłek. Dlatego automatyzacja w zakresie konfekcjonowania wyrobów cukierniczych ma tak duże znaczenie. Przyspiesza pracę, pozwala zwiększyć produkcję oraz redukuje koszty.

 

Nasze systemy obejmują liczarki, pakowaczki oraz kartoniarki. Liczarki odmierzają pożądaną liczbę produktów lub ich wagę. Sprawdzą się do przygotowywania produktów do opakowań zbiorczych, na przykład 5 lizaków czy 100 gramów cukierków. Pakowaczki to urządzenia przeznaczone do pakowania pojedynczych wyrobów o niewielkich gabarytach. Mogą to być między innymi cukierki czy lizaki. Kartoniarki z kolei pakują produkty w opakowania zbiorcze, na przykład w różnego rodzaju kartoniki. Końcowy etap to ważenie kontrolne, dzięki któremu możliwe jest wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Połączenie tych wszystkich urządzeń tworzy zaawansowaną, automatyczną linię do konfekcjonowania wyrobów cukierniczych. Co ważne, nasze linie są proste w obsłudze. Każde z urządzeń jest niezwykle intuicyjne, dzięki czemu ustawienie odpowiednich parametrów zajmuje dosłownie chwilę i nie sprawia problemów. Zaletą naszych maszyn jest także to, że w wersji w pełni automatycznej wymagają one do obsługi jedynie jednego pracownika.

 

Wszystkie linie do konfekcjonowania wyrobów cukierniczych możemy dostosować do potrzeb Państwa i Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Wdrażamy technologie

bottom of page