top of page

Z polewą czy bez? Poznaj zalety pomadziarki cukierniczej

Zaktualizowano: 17 wrz 2022

W cukiernictwie i piekarnictwie wykorzystuje się obecnie coraz zaawansowanych urządzeń, których celem jest usprawnienie realizowanych na co dzień zadań, zwiększanie możliwości w zakresie przygotowywania wyrobów, jak i odciążenie pracowników od powtarzalnych, najbardziej żmudnych czynności. Przykładem takiego sprzętu są pomadziarki cukiernicze, które służą do oblewania pomadą lub lukrem. Przekonaj się, dlaczego jest to ważny element wyposażenia i jakie są główne korzyści z jego zastosowania.


Do czego służą pomadziarki cukiernicze?


Pomadziarki, jak sama nazwa wskazuje, służą do aplikowania pomady, lukru czy innych glazur na wyroby cukiernicze. Znajdują zastosowanie zarówno przy realizacji produktów ciastkarskich, jak i pieczywa cukierniczego. Dzięki temu różnorodne ciastka, pączki czy drożdżówki wyglądają apetycznie i zapewniają jeszcze więcej doznań smakowych. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie nie tylko w dużych zakładach piekarniczych, ale i w manufakturach. Skutecznie przyspieszają cały proces produkcyjny i sprawiają, że poszczególne czynności są powtarzalne i znacznie bardziej precyzyjne.

Stosowanie pomadziarek to wiele korzyści dla zakładów cukierniczych i piekarniczych. Jest to inwestycja, która bardzo szybko generuje oszczędności i skraca czas przygotowywania wypieków. W zakresie sprawności realizacji zadań nie ma porównania z ręcznym ozdabianiem. Dodatkową korzyścią jest znaczna oszczędność pomady i bardzo dokładne pokrywanie nią wyrobów. Wszystkie elementy wchodzące w skład pomadziarek zapewniaja łatwość mycia.


Pomadziarki cukiernicze w ofercie naszej firmy


W ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć pomadziarek cukierniczych, które cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem w branży cukierniczej czy piekarniczej. Zapewniamy urządzenia, które zapewniają wyjątkową wydajność (do 8000 pączków na godzinę), a także łatwość w obsłudze. Dają też możliwość rozbudowy o dodatkowe aplikacje do dekorowania wyrobów, np. o kolejne sekcje pozwalające na nakładanie 2 lub 3 warstw, np. pomady i czekolady. Zapewniane przez nas pomadziarki wykonane są ze stali kwasoodpornej, która jest higieniczna i pozwala na łatwe czyszczenie.

9 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page