top of page
bita-smietana-automaty

Automaty do bitej śmietany

Produkcja wyrobów cukierniczych

Oferujemy urządzenia i maszyny cukiernicze gwarantujące najwyższą jakość i powtarzalność produkcji każdego dnia. Wdrażamy receptury i technologie Telme, szkolimy i doradzamy

Ubijaczki do śmietany

Automaty do bitej śmietany Prima i Beta

automat-do-bitej-smietany

Beta 2-5 i Contnua 5 - Automaty do bitej śmietany dla profesjonalistów seria BETA i CONTINUO charakteryzujące się cichą pracą. Automaty zapewniają osiągnięcie wysokiej jakości produktu i jego powtarzalność. Posiadają elektroniczne sterowanie, wskaźnik temperatury oraz kontrolę dozowanej ilości bitej śmietany.

Bita śmietana może być dozowana w wyznaczonej, zaprogramowanej ilości w sposób ciągły lub ilości każdorazowo zadanej przez użytkownika poprzez naciśniecie przycisku. Urządzenie pozwala dozować każdorazowo identyczną i powtarzalną ilość bitej śmietany. Transparentna pokrywa zbiornika zapewnia możliwość wizualnej kontroli ilości płynnej śmietany w zbiorniku rezerwowym. Demontowany zbiornik

na płynną śmietanę o pojemności 2 i 5 l ułatwia mycie i zapewnia odpowiednią higienę.

Produkcja cukiernicza

Ubijaczki do śmietany

Automaty do bitej śmietany

Automaty do bitej śmietany dla profesjonalistów seria BETA i CONTINUO charakteryzujące się cichą pracą.

Automaty zapewniają osiągnięcie wysokiej jakości produktu i jego powtarzalność. Posiadają elektroniczne sterowanie, wskaźnik temperatury oraz kontrolę dozowanej ilości bitej śmietany.

Dzięki jej zastosowaniu z łatwością przygotujesz bitą śmietanę, która później wykorzystasz, jako dekorację do wszelkiego rodzaju ciast, tortów, deserów, lodów, czy też gorących napojów, takich

jak czekolada czy kawa

bita-smietana-produkcja

Produkcja w cukierni i lodziarni

Ubijaczki-do-smietany

Produkcja cukiernicza

Automaty do bitej śmietany

Wydajna produkcja dzięki maszynie do bitej śmietany

Maszyna do bitej śmietany gwarantuje przede wszystkim wydajną produkcję. Umożliwia przygotowanie dużej ilości produktu w krótkim czasie. Co więcej, po uzupełnieniu składników i wybraniu pożądanych ustawień jest to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Maszyna sama zajmuje się wytworzeniem bitej śmietany, a także późniejszym jej przechowywaniem w odpowiedniej temperaturze do czasu jej użycia. Co istotne, maszyna przygotuje w tym samym czasie większą ilość produktu, niż przygotowaliby ręcznie pracownicy.

Usprawnienie pracy pracowników

Zakup maszyny do bitej śmietany to ogromne usprawnienie w codziennej pracy pracowników. Urządzenie zajmie się przygotowaniem produktu za nich. W tym czasie oni będą mogli zająć się na przykład obsługą klientów, uzupełnianiem lady ze słodkościami czy przyrządzaniem zamówionych napojów. Pracownicy zyskają więcej czasu na to, co naprawdę będzie wymagało w danym momencie ich uwagi.

Bita śmietana o wysokich walorach smakowych

Maszyna do bitej śmietany pozwala na wytwarzanie produktu o wysokich walorach smakowych. Jakość samodzielnie produkowanej śmietany nie może równać się gotowym wyrobom dostępnym w sklepach i hurtowniach. Jeśli więc zależy Państwu na wysokogatunkowej bitej śmietanie, maszyna to doskonały wybór. Dzięki niej zaserwują Państwo swoim klientom prawdziwą, słodką ucztę dla zmysłów.

 

Korzystanie z urządzenia do produkcji bitej śmietany minimalizuje także ryzyko pomyłek. Ręczne wytwarzanie tego produktu może powodować różnice w smaku poszczególnych partii. Jest to wyczuwalne przez klientów. Dzięki maszynie zapewnią Państwo im ten sam, doskonały smak za każdym razem.

Produkcja cukiernicza

bottom of page