NUOVA SIMONELLI GROUP

White Feather

Ekspresy do kawy

W 1936 roku pierwszy raz pojawiła się na ekspresie do kawy nazwa Simonelli, która w kolejnych latach sygnowała kolejne maszyny, stając się wyznacznikiem wysokiego standardu oraz kunsztu rzemieślniczego. Po kolejnych ośmiu dekadach Simonelli nie jest już tylko drobnym drukiem na obudowie maszyny, ale synonimem unikalnego podejścia do wzornictwa oraz produkcji.

Obecnie włoska marka
Nuova Simonelli produkuje nowoczesne ekspresy do kawy   ciśnieniowe i automatyczne, oraz młynki do kawy. Nadal jednak głównym ich zadaniem jest to, co stało u podstaw marki, a więc gwarancja przygotowania wybornego napoju z ziaren Arabiki. Nawiązanie do tradycji w połączeniu z zamiłowaniem nowoczesności pozwoliło stworzyć sprzęt wyjątkowy – nadający się do obsługi przez każdego miłośnika espresso czy cappuccino. Jednocześnie ekspresy ciśnieniowe kolbowe tej włoskiej marki są używane podczas mistrzostw świata przez najlepszych baristów.

Innowacja, wprowadzona dekady temu przez seniora Simonellego, w parzeniu kawy naznaczona była wyjątkową pasją, którą do dziś widać w kunszcie i staranności wykonania każdego ekspresu – zarówno automatycznego, jak i kolbowego.

bmc-logotyp.png

        © 2030 BMC Polska

BMC Polska G.K

 

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

NIP 522 31 54 151

Kontakt

Tel. 506 691 996

Tel. 22 571 80 77

Tel. 571 415 484

biuro@bmcpolska.com

 

Pracujemy

 

Od Pon do Pt.

09.00 - 17.00

  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna
®© Copyright