NUOVA SIMONELLI GROUP

Ekspresy kolbowe do kawy
Ekspresy do kawy
White Feather

Ekspresy do kawy

Parzenie kawy to sztuka, która wymaga odpowiednich narzędzi. Są nimi ekspresy do kawy pozwalające wydobyć z ziaren to, co w nich najlepsze. Idealne cappuccino, latte z perfekcyjną pianką, mocne podwójne espresso? Wszystko to możliwe jest do osiągnięcia z doskonałymi ekspresami do kawy Simonelli oraz Victoria Arduino. Dedykowane są do takich miejsc jak kawiarnie, cukiernie, restauracje, bary hotelowe czy restauracje. Mają prostą obsługę, gwarantują łatwość pacy, energooszczędność i ergonomię każdego dnia. W naszej ofercie znajdują się dwukolbowe ekspresy do kawy oraz trzykolbowe ekspresy do kawy. 

Sprzedaż ekspresów do kawy i młynków

Zajmujemy się sprzedażą ekspresów do kawy oraz młynków do kawy do użytku komercyjnego. Doskonale uzupełniają się z maszynami i urządzeniami cukierniczymi w każdej cukierni czy kawiarni. Nic nie ma lepszego i bardziej wyrazistego smaku niż pyszna kawa przyrządzona w sprzedawanych przez nas ekspresach. Półautomatyczne ekspresy do kawy zwane kolbowymi mogą mieć zintegrowane młynki, które pozwalają zmielić każdorazowo świeże ziarna kawy, a następnie ubić je w kolbie. Umożliwiają zaparzenie takiej liczby kaw jednocześnie, ile kolb posiada ekspres. Spienienie mleka możliwe jest za pomocą dyszy parowej. Oprócz ekspresów do kawy mamy w asortymencie młynki, więc mogą Państwo stworzyć u nas cały zestaw baristy.

Ekspresy do kawy Simonelli

Jednym z naszych przodujących produktów są ekspresy do kawy Simonelli. Marka powstała w 1936 roku i w ciągu kolejnych lat swojej działalności stała się wyznacznikiem wysokiego standardu oraz kunsztu rzemieślniczego. Po kolejnych ośmiu dekadach Simonelli nie jest już tylko drobnym drukiem na obudowie maszyny, ale synonimem unikalnego podejścia do wzornictwa oraz produkcji.


Obecnie włoska marka Nuova Simonelli produkuje nowoczesne ekspresy do kawy ciśnieniowe i automatyczne, a także młynki do kawy. Nadal jednak głównym ich zadaniem jest to, co stało u podstaw marki, a więc gwarancja przygotowania wybornego napoju z ziaren Arabiki. Nawiązanie do tradycji w połączeniu z zamiłowaniem nowoczesności pozwoliło stworzyć sprzęt wyjątkowy – nadający się do obsługi przez każdego miłośnika espresso czy cappuccino. Jednocześnie ekspresy ciśnieniowe kolbowe tej włoskiej marki są używane podczas mistrzostw świata przez najlepszych baristów.


Innowacja, wprowadzona dekady temu przez seniora Simonellego, w parzeniu kawy naznaczona była wyjątkową pasją, którą do dziś widać w kunszcie i staranności wykonania każdego ekspresu – zarówno automatycznego, jak i kolbowego. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.