top of page
zamrazarki-szokowe

Produkcja lodów

Szafy mrożnicze i zamrażarki szokowe

Produkcja lodów rzemieślniczych

Urządzenia chłodnicze

szafa-mroznicza-do-lodow

Urządzenia chłodnicze

Oferujemy​  szafy mroźnicze  do lodów i zamrażarki szokowe firmy Sagi. Idealne lody to oprócz procesu produkcyjnego, system przechowywania i szokowe zmrażania mieszanki lodowej. Jakość Sagi, gwarancja bezpiecznego przechowywania produktów.

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych.

 

Urządzenia mroźnicze i chłodnicze mają  wielkie znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem.

 

Działanie każdego urządzenia wchodzącego w skład technologii chłodniczej związane jest obniżaniem lub utrzymywaniem niskiej temperatury produktu aż, do chwili sprzedaży

lub spożycia.

Produkcja lodów

Urządzenia chłodnicze Sagi

produkcja-lodow

PRODUKCJA LODÓW

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Urządzenia mroźnicze i chłodnicze mają wielkie znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem.

Działanie każdego urządzenia wchodzącego w skład technologii chłodniczej związane jest obniżaniem lub utrzymywaniem niskiej temperatury produktu aż do chwili sprzedaży lub spożycia.

szafy-mroznicze

POLECAMY

Lodziarnia

od A do Z
 

Projektujemy

szkolimy i doradzamy

wyposażamy

serwisujemy

gwarantujemy

Ribot
zamrazarki-szokowe
bottom of page