top of page
zamrazarki-szokowe

Produkcja lodów rzemieślniczych

Lodziarnia - szafy mroźnicze i zamrażarki szokowe

Oferujemy​ szafy mroźnicze do lodów i zamrażarki szokowe firmy Sagi.

Idealne lody to oprócz procesu produkcyjnego, system przechowywania i szokowe zmrażania mieszanki lodowej.  Jakość Sagi, gwarancja bezpiecznego przechowywania produktów.

Cukiernia i lodziarnia

Urządzenia chłodnicze Sagi

szafa- mroznicza

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Urządzenia mroźnicze i chłodnicze mają wielkie znaczenie nie tylko ekonomiczne, ale także zdrowotne, ponieważ zabezpieczają produkty żywnościowe przed zepsuciem.

Działanie każdego urządzenia wchodzącego w skład technologii chłodniczej związane jest obniżaniem lub utrzymywaniem niskiej temperatury produktu aż do chwili sprzedaży lub spożycia.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Szafy mrożenia szokowego

Oferujemy​  szafy mroźnicze  do lodów i zamrażarki szokowe firmy Sagi. Idealne lody to oprócz procesu produkcyjnego, system przechowywania i szokowe zmrażania mieszanki lodowej. Jakość Sagi, gwarancja bezpiecznego przechowywania produktów.

Urządzenia chłodnicze, oraz mroźnicze to jedna z najważniejszych grup sprzętowych w profesjonalnym wyposażeniu obiektów gastronomicznych.

zamrazarka-szokowa

Produkcja lodów rzemieślniczych

Produkcja lodów

Lodziarnia od A do Z

Szafy mroźnicze, czyli urządzenia chłodnicze do lodów

Szafy mroźnicze to urządzenia przeznaczone do przechowywania produktów żywnościowych w ujemnych temperaturach. Najczęściej jest to zakres od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu stopni poniżej zera. Oczywiście każda oferowana przez nas szafa posiada regulację temperatury, dzięki czemu można dostosować ją do własnych potrzeb i rodzaju przechowywanej żywności. Szafy mroźnicze to urządzenia wielkogabarytowe, które z powodzeniem pomieszczą nawet duże ilości jedzenia.

 

Szafy mroźnicze sprawdzają się doskonale jako urządzenia chłodnicze do lodów. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej temperatury lody nie tracą walorów smakowych i zachowują swoją konsystencję. Dostępne w naszej ofercie modele sprawdzą się do przechowywania nawet większej liczby pojemników z lodami jednocześnie. Z powodzeniem można wykorzystać je nawet w dużych lodziarniach.

Zamrażarki szokowe do lodów

Zamrażarki szokowe to urządzenia pozwalające na bardzo szybkie schłodzenie produktów. Z tego też względu świetnie sprawdzają się do mrożenia lodów. Co ważne, podczas procesu chłodzenia szokowego zachowywane są wszystkie właściwości produktu. Zmianie nie ulegnie ani smak, ani konsystencja lodów. Posiadanie zamrażarki szokowej umożliwi sprzedaż deseru klientom w niedługim czasie od jego przyrządzenia. Tego typu urządzenia chłodnicze do lodów są więc polecane szczególnie do lokali o dużych dziennych obrotach. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli o różnych wielkościach i zakresach temperatur. Zachęcamy do kontaktu. Dobierzemy odpowiednie urządzenie do Państwa firmy.

Produkcja lodów rzemieślniczych

POLECAMY

Lodziarnia

od A do Z
 

Projektujemy

szkolimy i doradzamy

wyposażamy

serwisujemy

gwarantujemy

Ribot
zamrazarki-szokowe
bottom of page