Produkcja kremów i lodów

Oferujemy rozwiązania od A do Z.

Od projektu do realizacji.

Wielofunkcyjne urządzenie Cremagel

Pojemności 5/10/20 litrów.

Cremagel

POLECAMY


5/10/20 L

Cukiernia

i lodziarnia


 

Odkryj wielofunkcyjne urządzenia Cremagel

Frezer + Pasteryzator

Cremagel 5/10/20 litrów

Cremagel
 

maszyny-do-lodziarni
Nasza oferta

Od Projektu do Realizacji

CREMAGEL
Cukiernia i Lodziarnia
Termocrema
kremy-lody-produkcja

CREMAGEL 5/10/20 litrów

CREMAGEL automatyzuje i ułatwia czynności, które wymagają pracy ludzkich rąk, są męczące oraz wymagają czasu, gwarantując wysokiej jakości obróbkę produktu oraz stałą jakość i idealną higienę.

Oprócz tego urządzenie posiada funkcję automatycznego przywołania ostatniego cyklu i powtórzenia cyklu w przypadku zaniku zasilania.

frezer-pionowy
 
CREMAGEL

CREMAGEL to wielofunkcyjne urządzenie to frezer i pasteryzator w jednym, w którym: przygotujesz wszystkie klasyczne kremy oraz inne specjały cukiernicze; wykonasz pasteryzację i frezowanie różnych mieszanek lodowych.

Oprócz tego chłodzi na zakończenie pasteryzacji, utrzymuje „mikro biostatyczne“ pozostałą florę bakteryjną, schładza szokowo z dużą szybkością, unikając przenoszenia z zachowaniem wartości odżywczych, koloru oraz cech organoleptycznych, konserwuje różne produkty uzyskane w temperaturze zgodnej z normami, oraz frezuje przygotowując lody, sorbety i granity.

Pośrednie grzanie odbywa się za pomocą cieczy przewodzącej ciepło, bezpiecznej dla żywności i chroniącej organoleptyczne właściwości składników. Regulacja temperatury oraz obróbka termiczna następują w jednym cylindrze, co daje gwarancję maksymalnej higieny.

Telme

Od Projektu do Realizacji

Strefa Cukierni
i Lodziarni

Produkcja w
cukierni i lodziarni

Nasza oferta

Lodziarnia 
i Cukiernia

Oferujemy rozwiązania od A do Z. Od projektu do realizacji. Zapewniamy szkolenie i doradztwo.

Wdrażamy technologię Telme. Modernizujemy pracownie cukiernicze i lodów. Zapewniamy fachowy serwis i opiekę również pogwarancyjną

W naszym asortymencie znajdują się: urządzenia dla małych i średnich cukierni, dużych zakładów produkcji cukierniczej. Oferujemy pasteryzatory, frezery, urządzenia do produkcji kremów i urządzenia wielofunkcyjne typu Ribot

Cremagel
Ribot
Ribot

Ribot 10/18/30/60 litrów

press to zoom
Produkcja-kremow
Produkcja-kremow

Produkcja kremów

press to zoom
Mlyn-kulowy
Mlyn-kulowy

Młyny kulowe do past i kremów

press to zoom