top of page
Frezer-do-lodow

Produkcja lodów rzemieślniczych

Urządzenia Combi 2 w 1

Oferujemy urządzenia i maszyny cukiernicze do produkcji lodów, variegata, past, gwarantujące najwyższą jakość i powtarzalność produkcji każdego dnia. Urządzenia Combi to pasteryzator i frezer w jednym.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Urządzenia Combi 2 w 1

Frezer-do-lodow

Urządzenia pionowe i poziome Combi 2 w 1

Chłodzenie oraz pełny proces pasteryzacji. Podgrzewanie i sanityzacja: roztapianie tłuszczów i czekolady oraz eliminacja patogennej flory bakteryjnej. 

Mieszanie składników potrzebnych do przygotowania lodów rzemieślniczych, sorbetów i granity: mleko, śmietana, mleko w proszku, owoce, cukier, dekstroza, jajka, emulsyfikatory, stabilizatory itd. 

Produkcja lodów rzemieślniczych

Lodziarnia - cukiernia - gastronomia

Pionowe frezery do lodów COMBI to niezwykle zaawansowane technologicznie i niezawodne urządzenia wielofunkcyjne CREMAGEL, COMBIGEL oraz PASTOGEL T, które w ramach jednego urządzenia oferują możliwości oraz funkcje dostępne zazwyczaj dla wielu osobnych maszyn.

Urządzenie do lodów COMBI umożliwia automatyzację

i skrócenie procesów produkcyjnych z dużymi oszczędnościami czasu, wody i energii przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Mieszanie, podgrzewanie, gotowanie, pasteryzacja, schładzanie czy frezowanie mieszanki lodowej można przeprowadzić w łatwy sposób przy pomocy tylko jednego urządzenia, korzystając z programów uprzednio zdefiniowanych przez producenta.

urzadzenia-combi-lody

Produkcja lodów rzemieślniczych

Ribot 10/18/30/60 l

Wielofunkcyjne urządzenia

Nasza oferta frezerów combi do lodziarni. Urządzenia są programowalne, z wprowadzonymi już programami do produkcji lodów rzemieślniczych. Oferujemy frezery combi z pionowymi i poziomymi cylindrami. Zapewniamy zawsze powtarzalną produkcję. Urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby mogły pracować w sposób ciągły, codziennie. Solidne wykonanie i prosta obsługa frezery są przygotowane do ciężkiej, wydajnej pracy. 

ribot

Produkcja lodów rzemieślniczych

bottom of page