top of page
ribot

Ribot w cukierni

Ribot 10/18/30/60 litrów. Wielofunkcyjne urządzenie do produkcji kremów, past, nadzień, lodów...

Oferujemy urządzenia i maszyny cukiernicze do produkcji kremow, lodów, variegata, past, gwarantujące najwyższą jakość i powtarzalność produkcji każdego dnia. Wdrażamy receptury i technologie Telme, szkolimy i doradzamy

Produkcja cukiernicza - receptury

Ribot 10/18/30/60 litrów

Lodziarnia i cukiernia, gotowe receptury

Ribot

Ribot ma pionowy cylinder frezujący pełen zalet:

Jest łatwy do napełnienia, wytwarza lody o wyjątkowej konsystencji, zapewnia stałą widoczność produktu oraz możliwość dodawania składników w każdej chwili.

RIBOT to wiele urządzeń w jednym. ​Pasteryzator – pasteryzowanie kremów i past, pasteryzacja mieszanek lodowych. Dojrzewalnik – dojrzewanie mieszanek lodowych.

Frezer lodowy – zmrażanie płynnej mieszanki lodowej.

Ubijaczka – ubijanie i napowietrzenie mas cukierniczych i piekarniczych.

Szatkownica – cięcie i rozdrabnianie.

Rozdrabniacz  z utrzymywaniem stałej temperatury rozdrabnianego produktu (proces schładzania).

Programowalny schładzacz  produktów cukierniczych.

Powtarzalność produkcji

Produkcja kremów, past, nadzień

Wielofunkcyjny Ribot

Ribot 10/18/30/60 litrów

Multifunkcyjne urządzenia

Ribot 10/18/30/60 – przeznaczonych dla branży cukierniczej, lodziarskiej, gastronomicznej i piekarskiej, a także do pracowni czekolady.

Ribot pozwala na zaprogramowanie pracy w celu zaoszczędzenia czasu, energii i pieniędzy, aby błyskawicznie wyprodukować: lody, sorbety, ciasta, ganasze, wyroby czekoladowe, risotto, nadzienia, majonez, sos beszamelowy, polentę, fondue, duszone mięso, klopsiki, gotowane mięsa, bazy, potrawy gotowane na parze, gotowane mięso i ryby itd.

Ribot

Produkcja cukiernicza - receptury

Ribot 10/18/30/60 l

Wielofunkcyjne urządzenia

Oferujemy wielofunkcyjne urządzenia do produkcji cukierniczej i lodów tj. Ribot.

Pasteryzator i frezer w jednym urządzeniu. Ribot pracuje w zakresie 

-16 do + 115 C. Posiada wymienne mieszadła, idealny do produkcji kremów, past, nadzień i lodów.

Ribot

Ribot 30

Powtarzalna i wydajna produkcja

Ribot 30

Ribot 30 to wszechstronne urządzenie o pojemności roboczej wynoszącej 30 litrów. Jest to model najczęściej wybierany przez cukiernie, lodziarni i gastronomię. Lokale w których dzienna produkcja obejmuje znaczne ilości różnorodnych produktów, między innymi kremów, past, nadzień i lodów. Oczywiście, tak jak urządzenia o pozostałych pojemnościach, Ribot 30 posiada setki gotowych receptur do natychmiastowego zastosowania w procesie produkcyjnym. Dzięki temu jest to urządzenie prawdziwie wielofunkcyjne. Połączenie kilku najważniejszych maszyn w jedną pozwala nie tylko na wydajną, sprawną pracę, ale także na znaczne oszczędności. Jeden Ribot z powodzeniem zastąpi kilka urządzeń. Co ważne, zaletą Ribota 30 są również jego stosunkowo niewielkie wymiary. Z całą pewnością zajmie on mniej miejsca w pomieszczeniu, niż zajęłyby kolejno rozstawione poszczególne urządzenia.

Zastosowanie urządzeń Ribot w cukierni

Ribot doskonale sprawdza się w cukierni. Łączy w sobie praktycznie wszystkie funkcje, z których na co dzień korzystają zakłady cukiernicze. Z jego pomocą można przygotować między innymi ciasto, które będzie później stanowiło bazę deseru. Dodatkowo Ribota wykorzystuje się do produkcji różnego rodzaju gładkich, delikatnych kremów, soczystych, wyrazistych w smaku nadzień owocowych czy też dodatków, których nie może zabraknąć w żadnej cukierni, takich jak bita śmietana. Stanowią one później najczęściej nadzienie do ciast, ciastek czy wykwintnych kompozycji pod postacią monoporcji, czasem także element dekoracyjny. Jeśli więc zależy Państwu na poprawieniu wydajności pracowników oraz zwiększeniu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu powtarzalności smaków, to wybór Ribota będzie doskonałym rozwiązaniem.

Ribot 10/18/30/60 litrów

bottom of page