TELME - POMATI - ROLLERMAC - PACKINT

MASZYNY I URZĄDZENIA CUKIERNICZE

STREFA CUKIERNI

TELME

Produkcja lodów rzemieślniczych, kremów, ciast czekolad i pralin 

Produkcja wyrobów cukierniczych z urządzeniami firmy Telme.

produkcja cukiernia

WYROBY CUKIERNICZE

Kawa z Macaroons
Pasteryzatory

PRODUKCJA KREMÓW

Termocrema Telme pojemność zbiornika 30, 60 i 150 litrów.

Powtarzalny produkt jakości premium

Bęben drażetkarski

DRAŻETKARKI

Drażetkarki obtaczające do powlekania cukierków, orzechów, migdałów, draży, pastylek, kawy, dmuchanego ryżu 

Ribot

RIBOT TELME

Ribot wielofunkcyjne urządzenie w cukierni, piekarni i gastronomii

Pojemność zbiornika od 10 do 60 L

Kotły cukiernicze

KOTŁY CUKIERNICZE

Kotły multifunkcyjne firmy Rollermac do produkcji nugatu, karmelu, toffi, krówek, batonów zbożowych, galaretek 

Bita śmietana

AUTOMATY

Automaty do produkcji bitej śmietany dla profesjonalnych zakładów cukierniczych. Przeznaczone również do produkcji ciągłej- Continua

Produkcja lodów

CREMAGEL

Urządzenie typu combi.

Pasteryzator i frezer w jednym.

Cztery programy, automat

WYROBY CZEKOLADOWE

Czekolada

PRODUKCJA PRALIN

Rewolucyjne rozwiązanie Pomati do natychmiastowej produkcji nadziewanych pralin.

TEMPERÓWKI DO CZEKOLADY

Pomati oferuje nowoczesne temperówki do czekolady o pojemnościach zbiornika

od 9 do 50 kg.

Temperówka do czekolady Pomati

OBLEWANIE CZEKOLADĄ

 Systemy do oblewania zatemperowaną czekoladą produktów cukierniczych

oblewanie czekoladą

Maszyny i urządzenia cukiernicze


Idealne nadziewane pralinki, smakowicie prezentujące się polewy na tortach to tylko niektóre z kuszących możliwości, jakie zapewniają maszyny i urządzenia cukiernicze znajdujące się w naszej rozbudowanej ofercie. Każde z nich gwarantuje dywersyfikacje sprzedaży, mnogość produktów oraz najwyższą jakość pracy. Nasz sprzęt dedykowany jest do cukierni, lodziarni i pokrewnych obiektów gastronomicznych. Oferowane przez nasz maszyny i urządzenia gastronomiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mających właściwości antykorozyjne i będące przeznaczone kontaktu z żywnością. Przed dopuszczeniem ich do sprzedaży spełniają szereg rygorystycznych testów oraz norm. Kupując urządzenia cukiernicze z naszej dystrybucji, mogą być Państwo pewni otrzymania najlepszych maszyn do Państwa biznesu cukierniczego. 

Oferta urządzeń do cukierni i lodziarni

Stale poszerzamy naszą ofertę oraz inwestujemy w najbardziej ceniony sprzęt na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy między innymi urządzenia do produkcji czekolady i pralin, tunele chłodnicze, oblewarki oraz szereg innych rozwiązań technologicznych, które pozwalają stworzyć nowoczesne zaplecze technologiczne. Współpracujemy z włoską firmą Pomati, która eksportuje swój sprzęt do ponad 80 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Proponujemy także urządzenia marki Telme,  firmy działającej na rynku od ponad 30 lat. Oferowane przez nas maszyny i urządzenia do cukierni i lodziarni odznaczają się solidnym wykonaniem, dzięki zastosowaniu dobrych jakościowo materiałów i rozwiązań technologicznych. Ponadto zapewniają płynną pracę i nie sprawiają trudności w obsłudze czy konserwacji.

Cukiernicze młyny kulowe

 

Jednymi z najważniejszych maszyn w każdej cukierni, lodziarni czy innym lokalu gastronomicznym są cukiernicze młyny kulowe. Wykorzystuje się je do mielenia składników miękkich oraz średnio twardych. Z jego pomocą można mielić zarówno na sucho, jak i na mokro. Profesjonalne cukiernicze młyny wyposażone są w kule pełniące funkcje mielników. Ułatwiają produkcję polew, posypek, wyrobu czekolady i innych podobnych produktów cukierniczych. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. 

 

Podział urządzeń firmy TELME ze względu na specyfikę produkcji i zakresu działania.

Multifunkcyjne urządzenie model Ribotprzeznaczonych dla branży gastronomicznej, lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej a także czekoladziarni. Wielofunkcyjne urządzenia Ribot potrafią miksować, mieszać w obydwu kierunkach, ciąć, rozdrabniać, gotować, podgrzewać, pasteryzować, temperować, schładzać, frezować oraz mrozić. Wszystkie procesy mogą być programowalne w czasie i ustawiane w dowolnej kolejności według życzenia klienta.

Ribot to sprzęt o nieograniczonych wręcz możliwościach, nie mających sobie równych na rynku, zdolny zaspokoić wymagania nawet zakładów przemysłowych w produkcji testowych, niewielkich partii produktu np: w zakładach masarskich, zakładach przetwórstwa owoców jako serce każdej salki technologicznej.

Pasteryzatory do lodów o pojemnościach od 30 do 180 litrów. Lodziarnie, producenci lodów rzemieślniczych to miejsca w których do produkcji własnej, zdrowej oraz zgodnej z wymogami mieszanki niezbędny jest właśnie wysokiej jakości pasteryzator sterowany w przejrzysty i intuicyjny sposób.

Pionowe frezery model Practica i EcoGel VBF, chłodzone wodą lub powietrzem o wydajności od 25 do 160 litrów na godzinę,

Poziome frezery model HBF chłodzone wodą o wydajności od 70 do 100 litrów na godzinę,
Do produkcji kremów model CremaGel o wydajnościach o 1 do 20 kg na cykl.

Za pomocą tych urządzeń można wykonać wiele nadzień i kremów wykorzystywanych w cukiernictwie np.: crème anglaise, krem maślany, krem bavarian, dżem owocowy, sos owocowy, sos nocella, mus, lukier, panna cotta, zabaione, krem kataloński, pudding, sos karmelowy, żelatyna, ptasie mleczko itp.

Połączenie pasteryzatora i frezera pionowego model PastoGel o wydajnościach od 10 do 60 litrów na godzinę to maszyny Combi przeznaczone do pasteryzowania i frezowania lodów w jednym cylindrze pionowym,

Połącznie pasteryzatora i frezera poziomowego CombiGel o wydajnościach od 15 do 60 litrów na godzinę to maszyny Combi wyposażone w dwa cylindry pionowe umożliwiające mieszanie i pasteryzowanie jednego smaku w tym samym czasie, co inny produkt, który jest mieszany i mrożony

Połączenie pasteryzatora i ferezera poziomego HBF Combi o wydajnościach od 50 do 70 litrów na godzinę z cylindrem poziomym oraz zbiornikiem podgrzewającym, nadaje się do wyrobu lodów przy użyciu specyficznej receptury smakowej, na przykład czekolady w różnych jej typach: biała, mleczna, ciemna, gorzka itp.

Urządzenie multifunkcyjne model TermoCrema o wydajnościach od 15 do 150 kilogramów na cykl nadaje się do mieszania, miksowania i blendowania z optymalną prędkością i w temperaturze regulowanej w zakresie od +1 do + 105 ° C. Maszyny stosowane są do obróbki takich składników jak mleko, śmietana, mleko w proszku, mąki, owoce, cukier, dekstroza, jaja, emulgatory, stabilizatory itp. niezbędne do klasycznych kremów, ciast i wypieków, produktów gastronomicznych i różnych mieszanek i baz lodowych

• Maszyny do lodów włoskich model SoftGel do lodów miękkich i jogurtu mrożonego

Automaty do bitej śmietany modele Prima,Beta,Continuo

• Mini frezery gastronomiczne do lodów Gel oraz Poker

• Mini frezery model GelShow skierowane do sprzedaży impulsowej. 

Z Naszą pomocą Twoja produkcja będzie zorganizowane, ergonomiczna i rentowna. dzieki urządzeniom Telme zautomatyzujesz własne receptury, Twój produkt będzie zawsze powtarzalny, najwyższej jakości premium.

Masz pytania dotyczące produkcji ?

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie

PRODUKCJA WYROBÓW CUKIERNICZYCH

bmc-logotyp.png

        © 2030 BMC Polska

BMC Polska G.K

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

NIP 522 31 54 151

Kontakt

Tel. 506 691 996

Tel. 22 571 80 77

Tel. 571 415 484

biuro@bmcpolska.com

 

Pracujemy

Od Pon do Pt.

09.00 - 17.00

®© Copyright
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna